9 GŁÓWNYCH BŁĘDÓW

popełnianych w kwaterach pracowniczych

Jakiś czas temu, razem z Michałem zrobiliśmy mały biznesowy rachunek sumienia, dotyczył on głównie tego jakie największe błędy zdarzyło nam się popełniać, oraz czego koniecznie musimy unikać w naszych działaniach, aby nasz biznes stale się rozwijał i udoskonalał.

W wyniku tych rozważań powstała lista 9 błędów, przed którymi was ostrzegamy.

Uwaga! W tym materiale znalazły się treści, za które wielu szkoleniowców kazało by sobie słono płacić, więc warto zostać do końca 🙂

Posłuchaj naszej rozmowy, w której z lotu ptaka omawiamy błędy, popełnione przez nas w początkowej fazie naszej działalności. Jeżeli rozmowa, którą przeprowadziliśmy była dla Ciebie inspiracją oraz też chciałbyś/ chciałabyś spróbować swoich sił w kwaterach pracowniczych, kliknij w link i umów się z nami na krótką, niezobowiązującą konsultację podczas której porozmawiamy o Twojej sytuacji, sprawdzimy czy nadajemy na tych samych falach oraz mamy podobne wartości.

Następnie przedstawimy Tobie możliwości współpracy jakie oferujemy, w tym specjalną ofertę, którą mamy tylko do końca tego roku.

Zespół
Logo

Kim jesteśmy?

Łukasz Dobiczek & Michał Sobczyk One2Home

W 2015 r prowadziliśmy lokalną agencję pracy tymczasowej pod nazwą One2H sp zoo.

W związku z dynamicznym rozwojem tej branży w Polsce, a przede wszystkim powstaniem dużego rynku pracowników tymczasowych spoza UE podjęliśmy decyzję o uruchomieniu spółki One2Home, która rozpoczęła działalność w zakresie dostarczania kwater pracowniczych dla agencji pracy.

W krótkim czasie rozszerzyliśmy nasze działania na teren całego kraju, pracując dla największych międzynarodowych oraz krajowych agencji pracy obsługujących głównie przemysł oraz szybko rozwijający się rynek magazynowy. Lata pracy w tej branży dla największych graczy rynkowych pozwoliły nam zdobyć doświadczenie i wiedzę którą postanowiliśmy się podzielić z tymi którzy podzielają nasz system wartości oraz są otwarci na nowe możliwości biznesowe płynące z branży noclegów pracowniczych.

One2Home to optymalne standardy zakwaterowania oraz warunki współpracy, partnerskie podejście w biznesie, uczciwość i zaangażowanie, terminowość oraz odpowiedzialność za powierzone zlecenia.

Naszym głownym celem jest wasze 100% zadowolenie

Zobacz opinie tych, którzy już nam zaufali i zbudowali swoje biznesy oparte o naszą wiedzę.

Umów się na rozmowę

Umów się na bezpłatną, 15-minutową konsultację z nami.

1. Wybierz datę i godzinę, spośród dostępnych.

2. Kliknij CONFIRM

3. Podaj niezbędne dane

4. Słyszymy się o wybranej porze!